Fri frakt over 500 kr
2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
-
Oppdag et renseprodukt med miceller som tiltrekker seg smuss som en magnet, Garnier Micellar Cleansing Water - rensevann for normal og sensitiv hud. Hvem passer det for? Rensevannet passer for deg med normal og sensitiv hud som ønsker et effektivt, raskt og enkelt produkt som renser huden og fjerner sminke på samme tid. Secret Garnier Micellar Cleansing Water med miceller som tiltrekker seg smuss som en magnet, er en utrolig enkel måte å fjerne sminke og rense huden på. Du kan bruke den nærende formelen på alle områder i ansiktet (ansikt, øyne, lepper). Du trenger ikke å skylle av. Og resultatet? Resultatet er en behagelig renset hud. Bruk Påfør i ansiktet, på øynene og på leppene med en bomullspad. Du trenger ikke å skylle av.
Størrelse: 700 ml - Informasjon
-
GARNIER, 14, rue Royale 75008 Paris, [email protected]
- Bruk
- 695899 26 - INGREDIENTS: AQUA / WATER • HEXYLENE GLYCOL • GLYCERIN • POLOXAMER 184 • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • DISODIUM EDTA • MYRTRIMONIUM BROMIDE (F.I.L. Z280823/1). The product ingredients list may be updated from time to time. Always read the ingredient list on the pack of the purchased product.
- Ingredienser Artnr: B091102
Kategorier :
Relaterte tilbud
Great Deal
190 kr
Veil. pris
204 kr
Great Deal
261 kr
Veil. pris
326 kr
(-20%)
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Paul Mitchell
215 kr
Veil. pris
220 kr
200
400
Revlon Professional
196 kr
Veil. pris
295 kr
(-34%)
Gave
Selling fast
Clarins
207 kr
Veil. pris
220 kr
Selling fast
274 kr
Veil. pris
365 kr
(-25%)
Great Deal
Pixi
339 kr
Veil. pris
364 kr
200ml
100ml
Björk
139 kr
174 kr
(-20%)
Steng