Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
TIDSBEGRENSET TILBUD – Opptil 45% på skjønnhetsfavoritter
Beautiful Price

Shiseido Shiseido Benefiance Neura Wrinkle Smoothing Contour Serum (30ml)

1 300 kr
1 530 kr Veil. pris
Overvåk
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Benefiance Wrinkle Smoothing Contour Serum er et anti-aldringsserum med fokus på å motvirke rynker samtidig som det hjelper huden å gjenvinne sin smidighet og fasthet. Serumet øker også hudens grunnleggende evne til selvreparasjon for å skape en raskere motstand innenfra.

  • Inneholder retinolkapsler som hjelper til med å fylle ut rynker fra innsiden.
  • Inneholder Inner Flex Complex som støtter hudens elastiske fibre ved å beskytte og reparere dem. Virker samtidig som en fjær for å forbedre rynker og tap av hudens motstandskraft.
  • Drevet av ReNeura Technology+ og KOMBU Bounce Complex for en mykere, jevnere, fastere og mer elastisk hud.

Les merLes mindre
Hudtype: Moden
Størrelse: 30ml
Informasjon

Inneholder vitamin A. Vurder ditt daglige inntak før bruk.

Shiseido International France , Carré Saint Honoré 56 A rue du Faubourg St Honoré, 75008 Paris, France, https://corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php
Bruk
Ingredienser
Artnr: B054444
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Selling fast
289 kr Veil. pris 373 kr
Selling fast
289 kr Veil. pris 362 kr
20% Rabatt
Selling fast
2 ml 1 ml
307 kr Veil. pris 449 kr
19% Rabatt
30 ml 50 ml
511 kr Veil. pris 845 kr
Selling fast
Nyhet
50 ml 90 ml
1 013 kr Veil. pris 1 300 kr
-50%
Selling fast
53 kr 105 kr (-50%)
Steng