Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
- 1. Hair Oil - La'dor Perfumed Hair Oil Hinoki (80 ml)
Hårolje med låsebevarende egenskaper for permanent eller stylet hår, for skinnende og sprettende krøller.
2. Body Mist - OUAI St Barts Hair & Body Mist (97 ml)Ultimate Hold Hairspray er en effektiv hårspray som gir håret stabilitet og struktur uten å føles stivt eller klissete. Fikserer hvert hårstrå og skaper en varig look med volum og glans.
3. Body Cream - Elemis Frangipani Monoi Body Cream (200ml)
Denne luksuriøse kroppskremen er beriket med Macadamia olje og duftsatt med Frangipani blomster for å gi en delikat duft og silkemyk hud.
· Gjenoppretter fuktighetsbalansen
· Myker opp en ru og tørr hud og gjør den silkemyk
· Gir næring og beskytter huden mot ytre belastninger
· Herlig duft
En berusende blomsterduft og silkemyk hud. Nærende Macadamia og kokosnøtt olje er nøkkelkomponenter i den lukusriøse Frangipani Monoi Body Cream fra ELEMIS.
Også beriket med lipidrik Sesam olje, som gir næring, gjør huden fløyelsmyk, smidig og glatt. Eksotisk Frangipani og Monoi gir en velduftende opplevelse. Produktet gir ingen fet følelse på huden og er perfekt for hele kroppen. - Informasjon
- Bruk
- Ingredienser Artnr: SET01579
Kategorier :
Finnes som set
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
-50%
Selling fast
By Bangerhead
51 kr
101 kr
(-50%)
Selling fast
Schwarzkopf Professional
398 kr
Selling fast
322 kr
Veil. pris
515 kr
-50%
By Bangerhead
128 kr
255 kr
(-50%)
100 ml
50 ml
Goldfield & Banks
1 505 kr
Deep Blue
Graphit
RefectoCil
71 kr
Steng