Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Beautiful Price
Nyhet

Curated by Beauty Experts Finishing Touch Trio

798 kr
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
1. Hair Spray - Björk Spraya Lagom (300ml)

Hårspray med medium hold som passer utmerket til oppsatt hår. Skånsom sammensetning av solsikkeekstrakt og nøye utvalgte ingredienser som gir naturlig glans, fleksibelt grep og bevegelse i håret. Perfekt til oppsatt hår.

Herlig og fruktig duft med innslag av melon.

Vegansk og produsert i Sverige

2. Finishing Spray - Color Wow Dream Coat Supernatural Spray (200ml)

Prisbelønt fuktighetsforsegling som stopper frizz ved blødt og fuktig vær.

Produktet blir aktivert av varme og holder i opptil tre vask. Det er fuktighetsikkert og gir silkemyk struktur. 

Dream coat dekker hvert hårstrå med en usynlig paraply. Til forskjell fra typiske fuktighetsbeskyttende produkter så blir ikke håret fett, og beholder den myke følelsen i håret.

3. Hair Brush - By Bangerhead Shine Enhancing Boar Bristle And Nylon Brush
100 % sjanse for glans! Børst håret ditt hver dag med denne hårbørsten! Børsten består av en blanding av nylon og ekte grisebust og jevner ut håret ditt skånsomt samtidig som den sprer hodebunnens naturlige oljer ut i lengdene og gir håret en fantastisk glans.
Les merLes mindre
Informasjon
Bruk
Ingredienser
Artnr: SET01583
Finnes som set
308 kr
Vis produkt
128 kr 255 kr
Vis produkt
295 kr
Vis produkt
Andre kjøpte også
-50%
Selling fast
51 kr 101 kr (-50%)
Selling fast
Schwarzkopf Professional
398 kr
100 ml 50 ml
Goldfield & Banks
1 505 kr
Selling fast
Shiseido
Midlertidig utsolgt
322 kr Veil. pris 515 kr
Deep Blue Graphit
RefectoCil
71 kr
100ml 50ml
235 kr
Steng