Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
En god natts søvn er det første steget i alle skjønnhetsrutiner. Oppdag kombinasjonen av luksus, kvalitet og komfort. Lenoites sovemasker er tilvirket av 100 % morbærsilke med en vekt på 22 momme - som er enheten for å måle silkens tykkelse og kvalitet. Sovemasken er vattert og designet for å stenge ute lys, og forhindre at stoffet gnisser mot huden.
Produktdetaljer
• Stoff: 100 % 22-momme morbærsilke, grad 6A
• Sertifisering: Oeko-Tex®
• Bredde: 21 cm
• Maks høyde: 9 c
- Informasjon
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B078461
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
-50%
Selling fast
By Bangerhead
51 kr
101 kr
(-50%)
Selling fast
Schwarzkopf Professional
397 kr
Selling fast
Shiseido
386 kr
Veil. pris
515 kr
Beautiful Price
2 ml
1 ml
Grande Cosmetics
393 kr
Veil. pris
449 kr
Selling fast
Blonde Brow
Black
RefectoCil
70 kr
-50%
By Bangerhead
127 kr
254 kr
(-50%)
Steng