Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
TIDSBEGRENSET TILBUD – Opptil 45% på skjønnhetsfavoritter Midlertidige leveringsforsinkelser pga. lagerflytting
Beautiful Price

BABOR Babor Set HY-ÖL & Phyto Reactivating (300 ml)

455 kr
569 kr Veil. pris
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

BABOR har kombinert den naturlige rensende kraften av vann og olje, og utviklet en revolusjonerende to-fase dyp-rens som har mottatt flere priser. Effektiv og skånsom rensing støtter en intakt hudbarriere og et godt balansert mikrobiom. Denne spesielle kombinasjonen av høykvalitets naturlige soyamelk-, sesam- og peanøttoljer har hydrofile egenskaper som håndterer alle typer olje- og vannløselige smusspartikler, samtidig som den beskytter hudens naturlige lipidmantel. Med vitamin E, bisabolol og Quillaja-ekstrakt for å forsterke en magnetisk effekt for smuss. Sammen med Phyto HY-ÖL® Booster hudpleieboosten formulert for den spesifikke hudtypen, blir huden næret og beskyttet mot negative urbane miljøfaktorer.

Resultat: Jevn, renset hud uten følelse av stramhet eller oljete rester.

Denne phyto-essensen er hudpleieboosten for BABOR HY-ÖL® to-fase rensebehandling for hud som trenger foryngelse. Renseprosessen støtter en intakt hudbarriere og et godt balansert mikrobiom. Ekstrakter av hvit te, ginseng og Ginkgo biloba vitaliserer huden. Proteinekstrakt fra moringafrø beskytter huden mot negative urbane miljøfaktorer.

Resultat: Rosy, frisk, balansert hud som er renset helt ned til porene.

Les merLes mindre
Størrelse: 300 ml
Informasjon
Påfør 4 pumper av HY-ÖL® Cleanser på tørr hud i ansikt, hals og dekolleté, og masser forsiktig. Påfør deretter to pumper av Phyto HY-ÖL® Booster på toppen og jobb det inn. Fukt fingertuppene med kaldt vann og masser rensemiddelet i sirkulære bevegelser til det danner en melkeaktig emulsjon. Skyll grundig med rikelig med vann.

På grunn av bruken av naturlige ekstrakter kan sedimentering forekomme. Det påvirker imidlertid ikke kvaliteten på produktet.

Dr. Babor GmbH & Co. KG, Neuenhofstraße 180, [email protected]

Bruk
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BUTYLENE GLYCOL, PANAX GINSENG ROOT EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT, BIOSACCHARIDE GUM-1, CARRAGEENAN, PARFUM (FRAGRANCE), XANTHAN GUM, MALTODEXTRIN, SODIUM CITRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID
Ingredienser
Artnr: B097778
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
204 kr
Selling fast
By Bangerhead
323 kr
Selling fast
By Bangerhead
85 kr
Steng