Curated By Bangerhead Bangerhead Perfume Discovery Set - Warm SOLD OUT
Artnr:B090381
499 kr
499 kr
Veil. pris
Fri frakt over 499 kr
2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
-
- Våre hypede Discovery Sets er endelig tilbake, denne gangen med dufter. Velg mellom tre ulike sett, Warm, Floral eller Fresh, som alle gir deg muligheten til å oppdage nye favorittparfymer innen duftfamilien som passer deg best.
Våre tre Perfume Discovery Sets lanseres 14.02 kl. 10.00, og finnes kun i et begrenset opplag. Sørg for å sette på varsler på settene du er interessert i for å få en påminnelse når de kan kjøpes. Maks 2 stk per bestilling.
I Warm-settet (verdi 1 580 kr) har vi samlet noen av våre favorittdufter som kan klassifiseres som varme og krydrede eller varme og florale. I dette settet får du oppdage fem parfymer fra hypede Ellis Brooklyn, Narciso Rodriguez, Juliette has a gun og Gucci. Gjør deg klar for forførende dufter som tar deg med på en sensuell og krydret reise.
I dette settet finner du:
Ellis Brooklyn – Vanilla Milk Eau De Parfum (7,5 ml)
Vaniljedufter er på alles lepper akkurat nå. En av våre mest populære dufter i kategorien er magiske Vanilla Milk EdP fra Ellis Brooklyn. Duften er både søt og sofistikert med en forførende blanding av sensuell musk og vanilje, forhøyet med kremige toppnoter. Spesielt laget for å bæres på huden, da duften utvikles i henhold til din egen kroppsvarme og kjemi.
Duftfamilie: Warm & Spicy – krydrede dufter
Underkategori: Warm & Sweet Gourmand – varme og søte gourmanddufter
Hovednoter: Bourbon vaniljeekstrakt, resirkulert kakaoskall, frangipani
Ellis Brooklyn - Myth Eau De Parfum (7,5 ml)
I dette settet får du teste ikke bare én, men to parfymer fra hypede Ellis Brooklyn. Bestselgende Myth EdP vekker liv i din feminine essens. Dette er en uforglemmelig, men likevel diskré duft inspirert av rene laken og varm, solkysset hud. Her møter den forfriskende skjønnheten til sjasminblader den sensuelle varmen fra musk.
Duftfamilie: Warm & Spicy – krydrede dufter
Underkategori: Warm & Sheer – varme og rene dufter
Hovednoter: Ambrettese, sjasminblad, musk
Narciso Rodriguez – All Of Me Eau de Parfum (10 ml)
Som en tredje duft får du prøve den nye All of Me EdP fra Narciso Rodriguez, som ble lansert i 2023. Her får du en sensuell duft der håndplukkede roser fra vakre Grasse i Frankrike harmoniserer med 6 noter av fyldig musk.
Duftfamilie: Floral – blomsterdufter
Underkategori: Warm & Floral – varme blomsterdufter
Hovednoter: Roser, geranium bourbon
Juliette has a gun – Not a Perfume Eau de Parfum (5 ml)
Når vi snakker om Grasse, så er det mellom de fortryllende åkrene i dette området og de livlige gatene i Paris som Juliette Has a Gun kommer fra. Unike Not a Perfume EdP er en ren og elegant duft laget av ett enkelt element, Cetalox, som ofte brukes som basenote i parfymer. Her får vi imidlertid se den i hovedrollen, noe som har gjort den til en av merkets mest ikoniske dufter.
Duftfamilie: Warm & Spicy – krydrede dufter
Underkategori: Warm & Sheer – varme og rene dufter
Hovednoter: Cetalox (syntetisk ambra)
Gucci – Guilty Eau de Parfum (7,4 ml)
Sist ut er Gucci Guilty EdP, en fyldigere versjon av den originale Eau de Toilette. Eksklusive blomsternoter og forsterkede naturlige dufter blomstrer i denne kraftige og sofistikerte EdP.
Duftfamilie: Floral – blomsterdufter
Underkategori: Warm & Floral – varme blomsterdufter
Toppnoter: Mandora, rosa pepper
By Bangerhead – Travel Case (full-size)
Stilren toalettmappe som rommer alle favorittproduktene dine, og som også ser fin ut på sminkebordet eller badet. - Informasjon
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B090381
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Selling fast
By Bangerhead
52 kr
Gave
Selling fast
SkinCeuticals
2 321 kr
Great Deal
Selling fast
500ml
300ml
Redken
256 kr
Veil. pris
316 kr
(-19%)
Great Deal
Selling fast
45 ml
15 ml
Erborian
276 kr
Veil. pris
299 kr
Selling fast
500ml
300ml
Redken
292 kr
Veil. pris
344 kr
(-15%)
Selling fast
By Bangerhead
42 kr
Beauty Outlet
Color Wow
642 kr Veil. pris 858 kr (-25%)
Beauty Outlet
349 kr Veil. pris 595 kr (-41%)
Beauty Outlet
516 kr 795 kr (-35%)
Beauty Outlet
Gave
227 kr 350 kr (-35%)
Beauty Outlet
NYX Professional Makeup
146 kr Veil. pris 209 kr (-30%)
Beauty Outlet
NYX Professional Makeup
135 kr Veil. pris 209 kr (-35%)
Tobacco Vanilla (30ml)
Nõberu Stockholm
279 kr
Tobacco-Vanilla (130ml)
Nõberu Stockholm
268 kr
Tobacco-Vanilla (130ml)
Nõberu Stockholm
268 kr
Beauty Outlet
Glo Skin Beauty
463 kr Veil. pris 708 kr (-35%)
Beauty Outlet
416 kr Veil. pris 595 kr (-30%)
Beauty Outlet
521 kr Veil. pris 745 kr (-30%)
Beauty Outlet
Gave
3 599 kr 4 499 kr (-20%)
Beauty Outlet
Gave
Hugo Boss
714 kr Veil. pris 1 190 kr (-40%)
Tobacco Vanilla (50ml)
Nõberu Stockholm
286 kr
Beauty Outlet
Glo Skin Beauty
679 kr Veil. pris 799 kr (-15%)
Beauty Outlet
Pixi
272 kr Veil. pris 419 kr (-35%)
Beauty Outlet
Narcyss
194 kr 299 kr (-35%)
Beauty Outlet
Gave
bareMinerals
273 kr Veil. pris 420 kr (-35%)
Beauty Outlet
Smashbox
289 kr Veil. pris 300 kr
Beauty Outlet
RMS Beauty
397 kr 530 kr (-25%)
Beauty Outlet
Burberry
1 060 kr 1 515 kr (-30%)
Beauty Outlet
210 kr 301 kr (-30%)
Beauty Outlet
916 kr Veil. pris 1 410 kr (-35%)
Steng