Fri frakt over 499 kr
Akkurat nå lengre leveringstid enn normalt
Merkingen "Beautiful Price" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Beautiful Price er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
-
TERRYBLY DENSILISS foundation gjør huden yngre ved å angripe rynker og tapt fasthet. Med naturlig dekning korrigerer den synlig alle tegn til aldring (fine linjer, rynker og ujevnheter). Den agerer som en ”andre hud”, og dens tekstur smelter inn i huden og skaper en naturlig, feilfri finish. Hudpleie og sminke i ett.
Påfør med fingertuppene eller med By Terry Foundation Brush nr. 6. Arbeid ut på panne, nese, kinn og hake, og ton ut fra midten av ansiktet og utover for en jevn farge. Brukes med fordel sammen med By Terry Densiliss primer for full effekt.
- Informasjon
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B045843
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Selling fast
300ml
Refill Pouch (946ml)
168 kr
Selling fast
Blue Black
Deep Blue
RefectoCil
75 kr
Beautiful Price
Selling fast
213 kr
Veil. pris
228 kr
Selling fast
365 kr
Selling fast
100 ml
250 ml
265 kr
Beautiful Price
Selling fast
45 ml
15 ml
Erborian
281 kr
Veil. pris
299 kr
Steng