Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
15% på SPF & self-tan når du kjøper 2 15% på SPF & self-tan når du kjøper 2 15% på SPF & self-tan når du kjøper 2 15% på SPF & self-tan når du kjøper 2
Beautiful Price

Coach COACH Open Road Eau de toilette (60 ml)

Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
New Coach Open Road er en skarp, frisk og aromatisk herreduft, inspirert av vennskap, eventyr og den spenningsfylte gleden ved en biltur langs den amerikanske vestkysten. Denne aromatiske eau de toiletten åpner med skarpe, forfriskende toppnoter av saftig rødt eple og sitron Primofiore, som minner om eventyrets vind. Disse notene fremheves av krydret Sichuan pepper og en levende blanding av lavendel og salvie i hjertet. Til slutt avrundes duften med en moderne duo av patchouli, vetiver og den treaktige mykheten av sedertre – en hyllest til landskapene vi krysser for å nå vår neste destinasjon.
  • Toppnoter: Sichuan pepper, rødt eple, sitronolje
  • Hjertenoter: Lavendel Accord, Lavandin Enfleurage Absolu, Clary Sage
  • Basenoter: Vetiver, patchouli, sedertre
Les merLes mindre
Størrelse: 60 ml
Informasjon

Coty, 14 rue du Quatre Septembre, 75002 Paris

https://coty.cotyconsumeraffairs.com/

Bruk
Ingredienser
Artnr: B077918
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
-50%
Selling fast
128 kr 256 kr (-50%)
-50%
46 kr 92 kr (-50%)
Kjøp 2 få 15 %
Selling fast
160 kr Veil. pris 256 kr
Beautiful Price
Selling fast
Erborian
385 kr Veil. pris 599 kr
Spring Beauty
260 kr Veil. pris 315 kr
8 ml 50 ml
Fugazzi
445 kr
Steng