Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
- Root Cover Up dekker ikke bare grå ettervekst. Det er også det eneste produktet som får mørke røtter til å se blonde ut ? uten at de faktisk blekes! Root Cover Up mineralpudder har mange ulike pigmenter i hver nyanse, slik at de smelter inn i de fleste hårfarger. Det er umulig å se at noe dekker etterveksten din. Produktet inneholder lysreflekterende partikler, slik at den oppfriskede etterveksten får samme glans som ditt eget hår.
- Informasjon
-
Mineralpulver til håret. Advarsel. Unngå kontakt med øynene. Til utvortes bruk. Avbryt bruken hvis det oppstår irritasjon, og oppsøk lege.
ByWe, August Barks Gata 1 421 32 Västra Frölunda Sweden, [email protected]
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B044889
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
Wella Professionals
185 kr
Veil. pris
275 kr
Beautiful Price
240 ml
75 ml
Sol de Janeiro
239 kr
Veil. pris
299 kr
Beautiful Price
279 kr
Veil. pris
339 kr
Beautiful Price
336 kr
Veil. pris
397 kr
01 Black
Brown
314 kr
Veil. pris
403 kr
Gave
Dermalogica
831 kr
Veil. pris
1 040 kr
Steng