Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup
Beautiful Price

Four Reasons Four Reasons Original Strong Styling Hairspray (300ml)

159 kr
159 kr Veil. pris
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Strong Styling Hairspray er en hurtigtørkende og tyngdeløs hårspray som gir frisyren en holdbar finish. Hårsprayen gir et luftig hold som gjør at håret kan røre seg på en naturlig måte. Beriket med pantenol som er kjent for sine pleiende egenskaper. Hårsprayen har en fruktig duft, er 100 % vegansk og leveres i pakninger som består av resirkulerbar, biobasert sukkerrørplast, noe som reduserer produktets karbonavtrykk betydelig.

Les merLes mindre
Størrelse: 300ml
Informasjon

Ekstremt brannfarlig aerosol. Holdes borte fra varme/gnister/flammer/varme overflater. Ingen røyking i nærheten. Ikke spray på åpen flamme/flamme eller annen tennkilde. Beholder under trykk fylt med luft. Må ikke punkteres eller brennes, heller ikke etter bruk. Må ikke utsettes for sollys. Må ikke utsettes for temperaturer over 50 °C. Holdes borte fra barn. Unngå kontakt med øynene.

Four Reasons, Salomonkatu 17 A, 00100 Helsinki, Finland, www.fourreasons.com
Bruk
Ingredienser
Artnr: B070190
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
139 kr
L’Occitane en Provence
449 kr
Beautiful Price
214 kr Veil. pris 395 kr
Steng