-
- 1. Cleansing Oil - Erborian Centella Cleansing Oil (180 ml)
Denne ultrafine renseoljen fjerner sminke (inkludert vanntett), overflødig talg og urenheter, samtidig som den opprettholder hudens naturlige fuktighet. Formulert med Centella Asiatica, vår superingrediens, og rik på nærende botaniske oljer, etterlater CENTELLA CLEANSING OIL huden beroliget, hydrert og komfortabel. Ved kontakt med vann forvandles dens lette tekstur til en melkeaktig lotion som jobber for å fjerne sminke raskt, uten å etterlate en fet rest.
Den perfekte duoen for dobbel rensing:
Trinn 1. CENTELLA CLEANSING OIL for å fjerne sminke
Trinn 2. CENTELLA CLEANSING GEL for å rense og hjelpe til med intensiv rensingHovedingredienser:
2. Eye Serum - Beauty of Joseon Revive Eye Serum: Ginseng + Retinal (30 ml)
Centella Asiatica Oil Extract (Centella Asiatica Extract): Beroligende egenskaper.
Søt mandelolje (Prunus Amygdalus Dulcis olje): Nærende egenskaper.
Solsikkeolje (Helianthus Annuus frøolje): Fuktighetsgivende egenskaper.
Bisabolol : Reduserer betennelse og rødhet etter irritasjon. Det er kjent å begrense spredning av bakterier på huden.Et øyeserum som bidrar til å redusere rynker i den sarte huden rundt øynene ved å kombinere ginsengekstrakt og retinal.
3. Toner - Dr Ceuracle Hyal Reyouth Toner (120ml)Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Toner består av seks forskjellige hyaluronsyrer og er en gel-toner som gir huden påfyll fra innsiden samtidig som den lindrer og fukter tørr og irritert hud. Toneren synker lett inn i huden og gjenoppretter raskt hudens naturlige fuktighetsbarriere etter vask ved at de forskjellige typene hyaluronsyre trenger inn i hvert lag av huden. Pro vitamin B5 og B3 former og styrker hudens fuktbarriere og sørger for at huden holder seg hydrert lenge. Den inneholder også Fruktan (en type fruktose) som fremmer reproduksjonen av hudceller og styrker hudens elastisitet.
4. Sun Serum - SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica WATER-FIT Sun serum (50 ml)Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum er en kjemisk solkrem med høyt solfilter: SPF50. Den ultralette, serumlignende formelen absorberes raskt uten å klisse og gir en duggfrisk, pustende finish uten hvit hinne. Et skånsomt alternativ som også passer for sensitiv hud. Inneholder SKIN1004s signaturingrediens Hyalu-Cica – en kombinasjon av hyaluronsyre og Centella Asiatica-ekstrakt – som tilfører dyp fuktighet og hjelper med å berolige huden. Beriket med niacinamid og adenosin, som bidrar til å jevne ut hudtonen og gi pleie. Formelen inneholder også planteekstrakter fra blant annet brokkoli, hvetekim, alfalfa og grønn te, kjent for sine antioksidative og beroligende egenskaper.
Anbefales for: Alle hudtyper, også sensitiv hud. - Informasjon
- Bruk
- Ingredienser Artnr: SET01612