TIDSBEGRENSET TILBUD – Opptil 45% på skjønnhetsfavoritter Midlertidige leveringsforsinkelser pga. lagerflytting
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
- Den raskabsorberende og lette Hydra Zen (Neurocalm) Gel Cream fukter intensivt slik at huden føles frisk, myk og glatt. Med sin blanding av ekstrakter fra rose, peon, moringa og salisylsyre hjelper denne beroligende ansiktskremen til å synlig redusere rødhet og gusten hud og gir strålende glød.
En aktiv livsstil og ytre påkjenninger kan øke tørrhet, ubehag og mangel på glød. Denne beroligende gelkremen er utviklet for å redusere tegn på stress og styrker samtidig hudbarrieren. En sterk hudbarriere hjelper huden å bevare fuktigheten ved å beskytte mot fuktighetstap.
Den lette formelen er enkel å påføre og gjør ikke huden klissete eller blank.
Denne fuktighetskremen er inspirert av den beroligende opplevelsen av aromaterapi og har en herlig duft.
Etter første bruk: Huden føles mykere, glattere og mer strålende. Hudbarrieren styrkes og hjelper til med å bevare fuktigheten.
Dag for dag: Huden ser revitalisert ut og tegn på stress er redusert.
For alle hudtyper – også sensitiv hud. Formelen er spesielt utviklet for tørrhet, mangel på glød og ujevn hudtekstur. - Informasjon
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B094377
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
204 kr
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
101 kr
Selling fast
By Bangerhead
216 kr
Selling fast
By Bangerhead
325 kr
Selling fast
By Bangerhead
97 kr
Selling fast
By Bangerhead
86 kr
Steng