LH cosmetics LH cosmetics Gloil Clear-translucent (5.95 ml)
Artnr:B090424
253 kr
299 kr
Veil. pris
(-15%)
Fri frakt over 500 kr
2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

Gave ved kjøp
Få LH cosmetics Shimmer Saga når du handler for minst 700 kroner fra LH cosmetics! Verdi 459 kroner. -
Gloil er den optimale kombinasjonen av leppeolje og lipgloss. Den gir en speilblank finish med en behagelig følelse. Den er beriket med næringsrike oljer, vitamin E og hyaluronsyre, slik at leppene forblir godt fuktet og føles glattere og jevnere.
Produktserie: LH cosmetics LipsStørrelse: 5.95 ml - Informasjon
-
LH cosmetics AB, Sandhamnsgatan 63C, [email protected]
- Bruk
- Polybutene, Hydrogenated Polydecene, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Didecene, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Styrene/Isoprene Copolymer, Ethylhexyl Palmitate, Aroma (Flavor), Ethyl Vanillin, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol.
- Ingredienser Artnr: B090424
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Mer fra LH cosmetics
Til LH cosmetics
Andre kjøpte også
Gave


LH cosmetics
278 kr
Veil. pris
329 kr
(-16%)
Gave
Creator
Rockstar
LH cosmetics
160 kr
Veil. pris
189 kr
(-15%)


Anastasia Beverly Hills
241 kr
Veil. pris
319 kr
(-24%)
Selling fast


bareMinerals
379 kr
Veil. pris
505 kr
(-25%)
Great Deal
Gave
250ml
500ml
Dermalogica
155 kr
Veil. pris
180 kr
(-14%)
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml
300ml
Redken
255 kr
Veil. pris
344 kr
(-26%)
Steng