Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting
L’Occitane en Provence L’Occitane en Provence Multi-Purpose Shea Butter (150 ml)
Artnr:B050651
469 kr
469 kr
Veil. pris
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
Den perfekte fuktighetskremen som kan brukes på hele kroppen. Multi-Purpose Shea Butter er ultra-nærende og tar vare på lepper, hud, albuer, føtter og til og med hår! Dette produktet inneholder rent økologisk sheasmør fra Burkina Faso, som høstes i et bærekraftig og rettferdig partnerskap med de kvinnene som produserer det.
Størrelse: 150ml - Informasjon
-
Påføres fra topp til tå, spesielt på tørre områder.
loccitane.com
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B050651
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Selling fast
By Bangerhead
216 kr
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
153 kr
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
101 kr
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
204 kr
Selling fast
By Bangerhead
324 kr
Selling fast
By Bangerhead
86 kr
Steng