Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Beautiful Price på hudpleiefavoritter
Beautiful Price

Make P:rem Make P:rem Safe Me Relief Essence Toner (400 ml)

429 kr
435 kr Veil. pris
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Denne toneren/essensen har en pH-verdi på 5,5 som beroliger og hydrerer huden samtidig som den gjenoppretter fuktighet og pH-balanse. Inneholder planteekstrakter og andre fuktighetsgivende ingredienser for å sikre at huden holder seg smidig og lubben hele dagen. Hold på fuktigheten i huden i opptil 24 timer.

Inneholder dillekstrakt, panthenol, ceramider, fruktan og natriumhyaluronat.

Dette produktet er helt vegansk og fritt for syntetiske dufte

Les merLes mindre
Informasjon

Etter rens, påfør noen dråper direkte i ansiktet og masser inn med små sirkulære bevegelser. Påfør flere lag hvis huden føles tørr og matt.

Kun for utvortes bruk. Unngå kontakt med øynene. Oppbevares utilgjengelig for barn. Avslutt bruken dersom det oppstår tegn på irritasjon og/eller utslett.

COSMETRADE S.L. Avda. Sudáfrica, 110 11408-Cádiz, Spain. [email protected]

Bruk
Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Glycereth-26, Panthenol, Allantoin, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Peucedanum Graveolens Extract, Fructan, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP
Ingredienser
Artnr: B083520
Andre kjøpte også
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
Beautiful Price
Selling fast
By Bangerhead
204 kr
Selling fast
By Bangerhead
326 kr
Selling fast
By Bangerhead
86 kr
Steng