Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
- Høykvalitets børste av ekte villsvinsbust og nylon
- For langt og tykt hår
- Rengjøringsbørste medfølger
- Lengde 21,6 cm.
En myk børste som passer for langt og tykt hår.
Børsten stimulerer hårbunnen og øker blodsirkulasjonen til røttene. Børsten hjelper til å spre hårbunnens naturlige oljer til lengdene, hvilket gir håret styrke og vakker glans.
Den luksuriøse børsten er laget av material av høy kvalitet, hvilket muliggjør en effektiv, men skånsom børsting. Håndtaket er laget av håndpolert celluloseplast for å garantere bekvemt bruk. Den unike gummiputen der børstene sitter er laget for hånd og masserer hårbunnen skånsomt under børstingen.
Alle Mason Pearson-produktene er laget for å holde så lenge som mulig. Børstene lages av de absolutt beste materialer og børsten holder i flere tiår om de brukes rett.Fordeler: Forsterkende, GlansgivendeHårtype: Normalt hår - Informasjon
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B022006
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
215 kr
Veil. pris
295 kr
Beauty of Joseon
181 kr
Veil. pris
272 kr
382 kr
EKO
Rosemlary (125ml)
Nettle (125ml)
Maria Åkerberg
159 kr
Veil. pris
218 kr
Beautiful Price
Dr Ceuracle
363 kr
Veil. pris
499 kr
389 kr
Veil. pris
393 kr
Steng