MOVING DAYS
Vi flytter lageret vårt og tilbyr derfor 25 % rabatt på hele bestillingen din. Bruk koden MOVE25 i kassen. Kan ikke kombineres med andre rabatter, bonus eller midlertidige tilbud. Les mer her.
Fri frakt over 499 kr
Akkurat nå lengre leveringstid enn normalt
Merkingen "Beautiful Price" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Beautiful Price er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
-
Mr Bear Family Matt Clay Pomade er en vannbasert leirevoks som gir en matt tekstur og naturlig look. Fri for PVP, PVP/VA og silikoner. Stylende produkt med naturlig nærende ingredienser.
- Nesle ? bra for behandling av fett hår og irritert hodebunn. Motvirker flass og stimulerer blodsirkulasjonen i hodebunnen for å redusere talgproduksjonen. Stimulerer hårvekst.
- Trollhassel ? lindrer irritert og tørr hodebunn, gir volum og styrke.
- Åkersnelle ? vitaliserer, eliminerer flass og reparerer splittede tupper. Velkjent for sine antiinflammatoriske og legende egenskaper og inneholder antioksidanter.
- Tistelolje ? rik på fettsyrer som er bra for hodebunn og hår. Øker blodsirkulasjonen, stimulerer hårvekst, styrker hårsekkene og beholder håret ditt glinsende og livlig.
- Kaolin og bentonittleire ? gir volum uten å tynge håret. Gir fantastisk støtte og stabilitet, og stylingen holder hele dagen. Gir en matt finish og naturlig look. Naturlige leirer trekker ut smuss og urenheter fra håret uten å fjerne de fuktighetsgivende oljene. Leire inneholder stoffer som er naturlig legende, næringsrike og som stimulerer hårvekst.
Konsistens: Pomade
Størrelse: 100ml
Mr Bear Co. AB, Amalia Jönssons Gata 5, 421 31, Västra Frölunda, Sweden, [email protected]
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
283 kr
Veil. pris
382 kr
450 kr
410 kr
50 ml
15 ml
228 kr
Veil. pris
230 kr
125ml
30ml
Clinique
170 kr
530 kr
Steng