Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup
Beautiful Price

Parfums de Marly Parfums de Marly Althair EdP Spray (75 ml)

Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
"Althair utforsker en majestetisk, subtil og overraskende frisk vanilje som er elegant, sjenerøs og karismatisk." Julien Sprecher, Grunnlegger og Kunstnerisk Direktør for Parfums de Marly.
En uventet, moderne ode til en universell ingrediens i parfyme: Bourbon vanilje, en direkte etterkommer av vaniljen introdusert i Frankrike under Ludvig XV’s regjeringstid. Althaïr er en eliksir som er både varm og frisk, gourmand og lett, med et uventet sus av vanilje, sitrus, krydder og edle tresorter.
En sekvens av ingredienser som avslører hverandre før de til slutt blir til en blendende fremtoning på huden. En duft av elegant hedonisme som kan forføre både menn og kvinner.
Les merLes mindre
Informasjon

Kun til ekstern bruk

L.N.C.

·         Postal address à 17 rue de la Paix 75002 PARIS - FRANCE

·         Electronic address mail à [email protected]

Bruk
ALCOHOL DENAT, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, TOCOPHEROL, CITRAL, GERANIOL
Ingredienser
Artnr: B088134
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
75 ml 30 ml
Parfums de Marly
2 285 kr
75 ml 125 ml
Parfums de Marly
2 639 kr Veil. pris 2 645 kr
-50%
Selling fast
51 kr 101 kr (-50%)
-50%
Selling fast
35 kr 70 kr (-50%)
Selling fast
Shiseido
386 kr Veil. pris 515 kr
Selling fast
Schwarzkopf Professional
397 kr
Steng