Fri frakt over 500 kr
2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
-
- Perseus er en lysende og oppfriskende skapelse, kombinert med en langvarig duftspor, for å revitalisere både kropp og ånd. Duften er preget av en rosa grapefrukt-citrusakkord og et vetiverhjerte som kommer til liv øyeblikket de møtes. Den første vekker umiddelbart, dens friskhet elektrifiserer huden. Samtidig avsløres vetivers jordlige fasett, raffinert, trøstende og sensuell. Perseus' duftspor berikes ytterligere av ambergris og langvarige tørre treslag. Perseus vekker assosiasjoner til tidlig morgen ved det kongelige residenset i Marly, på det øyeblikket solens første stråler vekker châteauet, varmer opp hagene og får fontenene til å glitre. En solkysset parfyme som feirer citrusens glans og øker energien. En unik morgenritual for en dag fylt av uendelig solskinn.
Størrelse: 75 ml - Informasjon
-
Kun til ekstern bruk
L.N.C.
· Postal address à 17 rue de la Paix 75002 PARIS - FRANCE
· Electronic address mail à [email protected]
- Bruk
- "PERSEUS: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL"
- Ingredienser Artnr: B090600
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også


Anastasia Beverly Hills
241 kr
Veil. pris
319 kr
(-24%)
Selling fast


bareMinerals
379 kr
Veil. pris
505 kr
(-25%)
Great Deal
Gave
250ml
500ml
Dermalogica
155 kr
Veil. pris
180 kr
(-14%)
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml
300ml
Redken
255 kr
Veil. pris
344 kr
(-26%)
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml
300ml
Redken
225 kr
Veil. pris
316 kr
(-29%)
Great Deal
Gave
Selling fast
Redken
446 kr
Veil. pris
660 kr
(-32%)
Steng