Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
- En dristig, klar duft for mannen som tør å drømme. Innslag av tre og sitrus skaper en fengslende blanding som omtolker definisjonen av friskhet. Ralph Lauren Polo 67 Eau De Toilette er sensuell og full av glød og varme.
- Duften innledes av et forfriskende akkord av bergamot og ananas fra Calabria.
- I hjertet kontrasterer en solvarm og avhengighetsskapende følelse av aromatiske noter mot geranium og salvie.
- Lettere innslag av jordaktig Vetiver og treaktige fasetter av patchouli gir duften et kraftfullt og sofistikert preg.Størrelse: 40 ml - Informasjon
-
PARFUMS RALPH LAUREN, 14 rue Royale 75008 Paris, [email protected]
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B096023
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
30ml
50ml
717 kr
Veil. pris
951 kr
50 ml
100 ml
840 kr
Veil. pris
1 353 kr
50 ml
90 ml
Viktor & Rolf
714 kr
Veil. pris
1 180 kr
Beautiful Price
Selling fast
1 ml
4 ml
Grande Cosmetics
429 kr
Veil. pris
449 kr
Selling fast
Shiseido
386 kr
Veil. pris
515 kr
Selling fast
30 ml
50 ml
Versace
511 kr
Veil. pris
845 kr
Steng