Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup
Rapunzel of Sweden Rapunzel of Sweden Moisture & Protection Spray (200 ml)
Artnr:B081967
299 kr
299 kr
Veil. pris
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
Riktig hårpleie er nøkkelen til sunt, glansfullt og fantastisk hår! Sammen med våre fremste eksperter har vi i Rapunzel derfor utviklet en helt ny hårpleieserie som er spesielt tilpasset extensions.
Rapunzel Moisture & Protection spray er en varmebeskyttende leave-in-spray som gir næring, fuktighet og beskyttelse uten å tynge håret. Sprayen fordeler seg lett i håret og har en utredende effekt. Forenkler og forlenger resultatet av stylingen og etterlater håret mykt og glansfullt.
Silikon-, sulfat- og parabenfri. 100 % vegansk. Produsert i Sverige.
Inneholder UV-beskyttende ingredienser
Inneholder varmebeskyttende ingredienser
Fuktighetsgivende og nærende
Undersøkende
Gjør håret mykt og glansfullt
Passer for deg med eller uten hårforlengels
Størrelse: 200 ml - Informasjon
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B081967
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
Selling fast
2 ml
1 ml
Grande Cosmetics
429 kr
Veil. pris
449 kr
Selling fast
Shiseido
386 kr
Veil. pris
515 kr
Selling fast
Biotherm
299 kr
Veil. pris
360 kr
Selling fast
30 ml
50 ml
Versace
511 kr
Veil. pris
845 kr
Selling fast
Deep Blue
Graphit
RefectoCil
71 kr
-50%
Selling fast
By Bangerhead
51 kr
102 kr
(-50%)
Steng