Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting
Pakketilbud

Redken Redken All Soft Routine for Softness Set

814 kr
1 057 kr Veil. pris
Overvåk
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
1. Shampoo - Redken All Soft Shampoo (300ml)

Redken All Soft shampoo inneholder Redkens Moisture Complex og arganolje. All Soft-shampooen mykgjør og fukter håret fra rot til spiss. Denne shampooen rengjør og etterlater håret silkemykt med forbedret håndterbarhet, smidighet og glans.

Redken fokuserer på bærekraft og inkludering. Redkens hårpleie-emballasje er resirkulerbar og består av opptil 93 % resirkulert plast

2. Conditioner - Redken All Soft Conditioner (300ml)

All Soft Conditioner gir mykhet og pleie til tørt og sprøtt hår. Løser floker og pleier tørt, sprøtt hår sammen med det komplette hårpleiesystemet. Det jevner til og med ut, gir ny fuktighet, pleie og kontrollerer frizz. Inneholder Redkens eksklusive RCT Protein Complex™ som behandler håret fra rot til spiss. Vårt All Soft-pleiesystem med omega-6-beriket arganolje pleier for intens mykhet. Håret blir mykt med økt håndterbarhet, smidighet og langvarig glans. • Gir mykhet og fuktighet. • Gir pleie og kontrollerer frizz. • Beriket med arganolje for intensiv mykhet.

Redken fokuserer på bærekraft og inkludering. Redkens hårpleie-emballasje er resirkulerbar og består av opptil 93 % resirkulert plast

3. Leave-in - Redken All Soft Leave-in (150 ml)

All Soft Moisture Restore fra Redken inneholder hyaluronsyre som hjelper håret med å gjenopprette fuktigheten og beholde den hele dagen! Ikke bare gir den umiddelbart 10x glattere hår*, den nærer og tilfører glans ved hjelp av arganolje. Som en del av All Soft-serien, bidrar dette leave-in-produktet med å synlig redusere flisete tupper, temme krustete hår og gjør det lettere å børste håret*. Moisture Restore tilbyr varmebeskyttelse opp til 230°C, noe som gjør det til det perfekte pre-stylingproduktet hvis du vil ha mykt og skinnende hår .

*med bruk av All Soft sjampo, balsam og leave-in VS ikke-pleiende sjampo

Les merLes mindre
Informasjon
Bruk
Ingredienser
Artnr: SET01268
Finnes som set
285 kr
Vis produkt
255 kr
Vis produkt
Andre kjøpte også
Beautiful Price
500ml 300ml
Redken
Midlertidig utsolgt
255 kr Veil. pris 316 kr
Beautiful Price
500ml 300ml
285 kr Veil. pris 344 kr
Beautiful Price
300ml 500ml
285 kr Veil. pris 344 kr
Beautiful Price
335 kr Veil. pris 397 kr
Beautiful Price
300ml 500ml
253 kr Veil. pris 316 kr
Selling fast
Steng