Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Beautiful Price på hudpleiefavoritter
Beautiful Price

RMS Beauty RMS Beauty Lip2Cheek Modest

Demure
Modest
Illusive
Beloved
Spell
Lost Angel
Crystal Slipper
Kjøp
Fri frakt over 499 kr Akkurat nå lengre leveringstid enn normalt
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

RMS Beauty Lip2Cheek har en generøs konsentrasjon av mineralpigmenter, så du trenger ikke mye for å få et nydelig resultat. Mineral make-up minus vanskelig å bruke, pulveraktig tørrhet, denne lille multi-tasker jobber hardt for sin "cult" status, og kombinerer en kind-to-skin formel med superlativ, langvarig effekt. RMS står for Rose-Marie Swift - en kjendis make-up artist som lanserte linjen etter å ha tilbrakt år å undersøke effekten av kjemikalier i skjønnhetsprodukter. Hun mener at huden er "et speil til magefølelsen", så hennes produkter er basert på 'raw food' prinsippet av å ikke kompromisere varme og kjemikalier. Bruksanvisning: På kinder: Påføres sparsomt med fingrer eller børste. Gjenta for mer intensiv farge. På lepper: For beste resultat på tørre lepper, påfør et tynt lag leppebalsam før lip2cheek. Dette produkten kan også påføres som en øyenskygge, men passer ikke for alle hudtyper da den har en tendens å legge seg i groper pågrunn av de fuktgivende oljene.

Les merLes mindre
Nyanse / Farge: Rød
Informasjon
RMS Beauty, 1460 Tobias Gadson Blvd, Suite 140, Charleston, SC 29407, USA, [email protected]
Bruk
Notere at ingredienslisten kan ha blitt endret. Kontakt kundeservice innen kjøp om du har spørsmål om allergi eller sensitivitet. cocoslnucifera (coconut) oil,l*ricinus communis (castor)lseed oil, *ceraialba (beeswax), *butyrospermumiparkii (shea butter)ifruit, *simmondsia chinensisi(jojoba) seed oil,i*theobroma cacao (cocoa)iseed butter, *arganiaispinosa (argan) oil,itocopherol (non-gmo), helianthusiannus (sunflower) seedioil, propolis extract,icentella asiatica extract,l*rosmarinus officinalis (rosemary)iextract, and maylcontain: [+/-titanium dioxidelci 77891, micalci 77019, ironioxide ci 77491,ici 77492].
Ingredienser
Artnr: B020427
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
250ml 500ml
Dermalogica
155 kr Veil. pris 180 kr
Selling fast
100ml 50ml
191 kr Veil. pris 235 kr
Selling fast
100ml 50ml
Dermalogica
235 kr
623 kr Veil. pris 780 kr
Davines
Midlertidig utsolgt
338 kr
Beautiful Price
250ml 75ml
Color Wow
157 kr Veil. pris 176 kr
Steng