Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Beautiful Price på hudpleiefavoritter
Beautiful Price

Sebastian Professional Sebastian Professional No.Breaker Bonding & Styling Leave-in Cream (145 ml)

316 kr
465 kr Veil. pris
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Sebastian Professional No.Breaker Bonding & Styling Leave-in Cream er en nærende hårkrem for alle hårtyper. Denne bindingsskapende stylingkremen etterlater håret krusfritt i opptil 72 timer og gir fleksibelt hold samtidig som den beskytter mot varme opp til 230 °C/450 °F.

For best resultat, bruk den sammen med hele No.Breaker-serien, med No.Breaker Bonding Pre-Shampoo, No.Breaker Bonding Shampoo, No.Breaker Melting Hair Mask og No.Breaker Styling Spray. Sebastian Professional No.Breaker Bonding System er en serie styling- og bondingprodukter som er utviklet for å gi håret intensiv næring uten at det går på bekostning av stylingen. Serien inneholder en blanding av eplesyre, pleiende ingredienser og stylingpolymerer som gir næring til håret, gjenoppbygger fibrene og reparerer synlige tegn på skader*. Sebastians allsidige produkter skaper alltid nye muligheter for å uttrykke seg selv

Les merLes mindre
Størrelse: 145 ml
Informasjon
Bruk
Ingredienser
Artnr: B092846
Andre kjøpte også
Beautiful Price
315 kr Veil. pris 375 kr
100ml 50ml
649 kr Veil. pris 650 kr
Beautiful Price
Kérastase
Midlertidig utsolgt
611 kr Veil. pris 705 kr
Beautiful Price
50ml 400ml
Sebastian Professional
Midlertidig utsolgt
122 kr Veil. pris 172 kr
Beautiful Price
Sebastian Professional
316 kr Veil. pris 465 kr
60ml 125ml
Steng