LAGERTØMMING – Gjør beautykupp med opptil 80% LAGERTØMMING – Gjør beautykupp med opptil 80% LAGERTØMMING – Gjør beautykupp med opptil 80% LAGERTØMMING – Gjør beautykupp med opptil 80%
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
En 2-i-1 leppeblyant med primer for perfekt påføring og langvarige resultater. I den ene enden er den transparente og beskyttende primeren som gjør leppene glatte. I den andre enden er den mikrosmale blyanten som definerer og fyller ut leppene med vektløs farge. Lip Liner InkDuo er enkel å påføre og føles myk og glatt på leppene. Den smitter ikke av, og ved hjelp av primeren påføres fargen fra blyanten jevnt på leppekanten. Lanseres i 12 nyanser.
- Informasjon
-
Shiseido International France , Carré Saint Honoré 56 A rue du Faubourg St Honoré, 75008 Paris, France, https://corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B057334
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
Selling fast
15 ml
30 ml
127 kr
Veil. pris
160 kr
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
80 kr
397 kr
(-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
70 kr
348 kr
(-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
90 kr
447 kr
(-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
80 kr
397 kr
(-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
70 kr
348 kr
(-80%)
Steng