Gi håret ditt pleien det fortjener – opptil 25% Gi håret ditt pleien det fortjener – opptil 25% Gi håret ditt pleien det fortjener – opptil 25% Gi håret ditt pleien det fortjener – opptil 25%
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
Gave ved kjøp
Få Sisley Black Rose Pouch når du kjøper to valgfrie produkter fra Sisley! Verdi 1460 kroner. -
- Ombre Éclat Liquide er en flytende øyenskygge som sitter lenge. Den gir umiddelbart god farge, samtidig som den skaper en frisk og lett følelse. Øyelokkene blir synlig jevnere. Formelen gir total komfort gjennom hele dagen, og den legger seg ikke i rynkene på øyelokket. Øynene omsluttes av en lysglorie, og dekningen kan bygges opp fra en svært lett til en mer intens makeup, avhengig av ønsket resultat. Den reisevennlige emballasjen og den myke og presise spissen gjør det enkelt å påføre produktet. De seks nyansene, med både silkematte og glitrende finisher, supplerer hverandre og kan enkelt kombineres for et unikt resultat.
- Informasjon
- Påfør produktet på øyelokkene ved hjelp av spissen, og jevn ut med fingeren eller en børste. Ikke vent til produktet tørker før du justerer effekten. Du kan jobbe mens den fortsatt er fuktig. Bruk den for seg selv eller kombiner den med andre nyanser.
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B075006
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Gave
02 Just Lavender
Sisley
1 075 kr
Gave
1 270 kr
Gave
0W Porcelaine
0C Vanilla
Sisley
1 055 kr
Gave
Sisley
595 kr
Gave
Sisley
770 kr
Gave
10 Beige Jaipur
11 Beige Tahiti
Sisley
590 kr
Steng