Fri frakt over 499 kr
2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
-
- Salicylic Acid 2% Masque fremmer utstråling, glød og forbedret hudstruktur. Formelen inneholder kull og leire som renser huden i dyden og etterlater den myk og strålende. Strukturen av salisylsyren letter lipofilisiteten og blandbarheten med lipidene som ligger på hudoverflaten. Det er en ingrediens egnet for å fjerne tørre døde hudceller fra hudoverflaten for å fremme utstråling og glød. Ideell for en fet hud som er plaget av urenheter. Kull og leire er kjent for sine rensende og talgabsorberende egenskaper. De strever etter å fjerner urenheter fra ansiktet der de ellers ville ha blitt værende på hudoverflaten og tilstoppe porer.
Salicylic Acid 2% Masque er, i motsetning til Salicylic Acid 2% Solution, et produkt som skal vaskes av huden. Ikke la produktet virke lenger enn 10 minutter for å få optimal eksfolierende effekt. Dette produktet må ikke brukes på sensitiv, flassete eller skadet hud. - Informasjon
-
Bruk 1-2 ganger i uken på grundig renset og tørt ansikt. Bruk ikke på fuktig hud. Påfør jevnt i hele ansiktet med fingertuppene. La virke i maks 10 min. Vask av med lunket vann. Unngå området rundt øynene både under påføring og ved vask. Patch-test anbefales før bruk: Påfør produktet i 3 dager i strekk direkte på et lite omrdåe for å se om du er overfølsom for produktet. Hvis du opplever kraftig irritasjon, rødme, utslett, hevelser i øyne og hals, blemmer eller pustevansker, skyll av og kontakt lege. Oppbevares utilgjengelig for barn. Advarsel om solskader: Dette produktet inneholder alfa hydroxy acid (AHA) og beta hydroxy acid (BHA), som kan øke hudens følsomhet mot solen og særlig risiko for solskader. Bruk solkrem, beskyttende klær og begrens soleksponering mens du bruker dette produktet og en uke etter. Bruk kun som anvist ovenfor.
Whitman LBS NV, Nijverheidstraat 15 - 2260 Oevel - BE, [email protected]
- Bruk
- Notere at ingredienslisten kan ha blitt endret. Kontakt kundeservice innen kjøp om du har spørsmål om allergi eller sensitivitet. aqua (water), kaolin, squalane, glycerin, dimethyl isosorbide, silica cetyl silylate, salicylic acid, sodium polyacrylate, pentylene glycol, charcoal powder, 4-t-butylcyclohexanol, sclerotium gum, acacia senegal gum, xanthan gum, phytic acid, polysorbate 20, trisodium ethylenediamine disuccinate, chlorphenesin, phenoxyethanol, parfum (fragrance).
- Ingredienser Artnr: B055328
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
30ml
160 kr
The Ordinary
185 kr
30ml
The Ordinary
89 kr
The Ordinary
280 kr
Great Deal
Gave
Selling fast
575 kr
Veil. pris
735 kr
(-22%)
Selling fast
By Bangerhead
52 kr
Selling fast
Nyhet
842 kr Verdi 915 kr
Selling fast
Nyhet
550 kr Verdi 700 kr (-21%)
Selling fast
Nyhet
Redken
740 kr Verdi 777 kr
Selling fast
100 ml 50 ml
Prada
920 kr Veil. pris 1 225 kr (-25%)
Selling fast
Nyhet
Sol de Janeiro
399 kr Verdi 479 kr (-17%)
Nyhet
Versace
550 kr Verdi 745 kr (-26%)
Nyhet
674 kr Verdi 726 kr
Nyhet
Molton Brown
2 990 kr Verdi 4 420 kr (-32%)
Nyhet
Hourglass
1 353 kr
Nyhet
Redken
740 kr Verdi 777 kr
Great Deal
Gave
Nyhet
Elizabeth Arden
296 kr Verdi 866 kr (-66%)
Nyhet
Versace
550 kr Verdi 745 kr (-26%)
Nyhet
Hourglass
1 353 kr
Great Deal
Nyhet
528 kr Verdi 605 kr (-13%)
Malibu C
574 kr
Gave
Nyhet
Kérastase
899 kr Verdi 960 kr
Nyhet
340 kr Verdi 495 kr (-31%)
Nyhet
Caudalie
560 kr Verdi 985 kr (-43%)
Nyhet
Marc Jacobs
571 kr Verdi 1 200 kr (-52%)
Nyhet
560 kr Verdi 600 kr
Gave
Nyhet
L’Occitane en Provence
99 kr Verdi 116 kr (-15%)
Nyhet
1 050 kr Verdi 1 410 kr (-26%)
Löwengrip
229 kr
Nyhet
Sol de Janeiro
379 kr Verdi 479 kr (-21%)
Steng