Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
Kjærlighet, lidenskap, skjønnhet og begjær, dette er nøkkelordene for Versaces herreduft EROS. Versace EROS er en duft for en sterk, lidenskapelig mann som er sin egen" MASTER IN COMMAND?. DUFTEN: En unik aura av sensualitet og virilitet. En kjærlighetssang fra den triumferende og praktfulle guden EROS. Intens og strålende friskhet fra kombinasjonen av mynteblader, italiensk sitron og grønt eple. Vanedannende sensuelle noter av tonkabønne, amber, geranium og vanilje. Livlig vigør symbolisert av blant annet det edle treslaget seder, etterfulgt av vetiver og eikemose.
Størrelse: 100ml - Informasjon
-
Kun til utvendig bruk. Brannfarlig.
EuroItalia S.r.l., Via G.Galilei 5, Cavenago di Brianza (MB), 20873, Italy, https://www.euroitalia.it/en/contacts/ - Bruk
- Ingredienser Artnr: B017622
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
-50%
Selling fast
By Bangerhead
51 kr
101 kr
(-50%)
Selling fast
Schwarzkopf Professional
398 kr
Selling fast
322 kr
Veil. pris
515 kr
-50%
By Bangerhead
128 kr
255 kr
(-50%)
100 ml
50 ml
Goldfield & Banks
1 505 kr
Deep Blue
Graphit
RefectoCil
71 kr
Steng