Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting Midlertidige leveringsforsinkelser på grunn av lagerflytting
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
-
Raise the Root er en volumspray som skaper fylde og volum i håret. Den har en unik formel som gir et øyeblikkelig løft uten å etterlate en knasende, klissete eller stiv følelse. Gir et langvarig resultat som varer hele dagen. Kan brukes i både fuktig og tørt hår.
Inneholder UV- og varmebeskyttelse. Vegans
Størrelse: 50ml - Informasjon
-
Stylingspray. Advarsel. Unngå kontakt med øynene. Til utvortes bruk. Avbryt bruken hvis det oppstår irritasjon, og oppsøk lege.
ByWe, August Barks Gata 1 421 32 Västra Frölunda Sweden, [email protected]
- Bruk
- Ingredienser Artnr: B074360
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Gave
218 kr
Veil. pris
288 kr
250ml
100 ml
Olaplex
259 kr
Veil. pris
268 kr
250ml
100 ml
249 kr
Veil. pris
268 kr
49 kr
Vision Haircare
177 kr
Veil. pris
216 kr
Beautiful Price
215 kr
Veil. pris
345 kr
Steng