Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
TIDSBEGRENSET TILBUD – Opptil 45% på skjønnhetsfavoritter
Beautiful Price

Compagnie de Provence Compagnie de Provence Karité Liquid Soap (495ml)

231 kr
295 kr Veil. pris
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen “Beautiful Price”. Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.
Denne næringsrike såpen med sheasmør er forsåpet i en kjele i henhold til såpemestrenes tradisjoner og renser kroppen og hendene på en skånsom måte. Formelen forvandles til et fint, kremaktig skum som skånsomt renser huden uten å tørke den ut. Denne såpen er skånsom mot huden og er formulert uten sulfater og inneholder naturlig glyserin. Såpen er skånsom for miljøet og leveres i en påfyllbar og resirkulerbar pumpeflaske i glass med et stilrent design. La deg omslutte av den beroligende duften med delikate toner av hvite blomster på en myk moskusbase, skapt i Grasse. 96 % av ingrediensene er av naturlig opprinnelse.
Les merLes mindre
Fordeler: Rengjørende
Hudtype: Normal
Konsistens: Væske
Informasjon

Kun til utvortes bruk. Unngå kontakt med øynene. Ved kontakt, skyll grundig med vann.

LA COMPAGNIE DE PROVENCE

·         Postal address : 900 RUE AMPERE – ZI LES MILLES – 13290 AIX-EN-PROVENCE - FRANCE

·         Electronic address mail : [email protected]

Bruk
Ingredienser
Artnr: B046756
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Selling fast
289 kr Veil. pris 376 kr
Selling fast
289 kr Veil. pris 365 kr
Selling fast
Selling fast
49 kr
Beautiful Price
Selling fast
45 ml 15 ml
Erborian
224 kr Veil. pris 319 kr
Nyhet
30 ml 50 ml
674 kr Veil. pris 870 kr
Steng