- Reduserer tegn på aldring
- Forbedrer hudtone og struktur
- Minimerer rynker og fine linjer
- Passer for alle hudtyper
- Uten parfyme
Merk! Produktet har endret navn. Turn Over heter nå Turn Over 10, i tråd med syrestyrken. Det er nå glykolsyre som kommuniseres på produktet, i stedet for glykolsyreløsning. Formelen og innholdet er uendret - kun produktnavnet er oppdatert. I overgangsperioden kan du motta produktet enten med det gamle eller det nye navnet når du bestiller.
Artikkelnummer: 56407
- 2026-01-16
Veldig god krem, skulle ha en anti-age krem og denne passer min hud bra
- 2025-10-05
Gir utrolig glød, fantastisk eksfoliering. Føler meg yngre!
- 2026-01-31
Fantastisk nattkrem. Virkelig effektiv og oppstrammende. Gir glød og velvære. Kan bare anbefales.
- 2026-01-23
Dette er den beste nattkremen som finnes. Den fukter, og når du våkner om morgenen er huden din fyldig og full av glød. Du vil ikke sminke deg!
- 2025-10-28
Jeg har bare brukt den i et par dager, men jeg kan allerede se en forskjell i hudens elastisitet og spesielt gløden. Jeg er 53 og har ikke mange rynker, men noen fine linjer og litt matt hud i overgangsalderen. Dette utgjør virkelig en forskjell.
- 2025-10-17
Føles så frisk, flasser av litt og du får ny hud
- 2025-06-01
Har ikke brukt den på lenge, men den føles frisk
- 2025-05-01
Jeg hadde sjelden kviser og problemhud, men etter vedvarende utbrudd som ikke ville forsvinne nå i 30-årene, ble denne kremen anbefalt til meg av en hudlege, og for en revolusjonerende effekt. Gjorde en stor forskjell etter bare noen få bruksområder.
- 2022-08-26
Etter at jeg gradvis har blitt vant til dette produktet, bruker jeg det nå annenhver kveld. Og huden min er som ny.
- 2026-02-22
