Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
(Moving Days) - 25% på din bestilling med kode MOVE25 (Moving Days) - 25% på din bestilling med kode MOVE25 (Moving Days) - 25% på din bestilling med kode MOVE25 (Moving Days) - 25% på din bestilling med kode MOVE25
Beautiful Price

Dolce & Gabbana Dolce & Gabbana The One For Men EdT (50ml)

Kjøp

MOVING DAYS
Vi flytter lageret vårt og tilbyr derfor 25 % rabatt på hele bestillingen din. Bruk koden MOVE25 i kassen. Kan ikke kombineres med andre rabatter, bonus eller midlertidige tilbud. Les mer
her.

Fri frakt over 499 kr Akkurat nå lengre leveringstid enn normalt
Merkingen "Beautiful Price" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Beautiful Price er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

En elegant og sensuell duft som helt klart er moderne men også en tidløs klassiker. Det er den naturlige, mannlige versjonen av Dolce & Gabbana The One. The One for Men er akkurat som Dolce & Gabbana mannen: karismatisk og forførende, elegant og sofistikert og han er opptatt av sitt utseende. The One for Men er et konsentrat av eleganse og sinnlighet. En duft som er både klassisk og moderne, pulserende og sympatisk. En krydret orientalsk duft som kommer fra den harmoniske blandingen av tobakk og treaktige noter. Toppens noter - grapefrukt, koriander og basilikum - introduserer elegant The One for Men. Hjertets noter - kardemomme, ingefær og appelsinblomst - krydret og varm, gjør duften sensuell. Basens noter - sedertre, amber og tobakk - forsterker den mannlige duften.

Les merLes mindre
Størrelse: 50ml
Informasjon

Brannfarlig

Dolce & Gabbana Beauty S.R.L, Via Carlo Goldoni 10, 20129 Milan, Italy, [email protected]
Bruk
Notere at ingredienslisten kan ha blitt endret. Kontakt kundeservice innen kjøp om du har spørsmål om allergi eller sensitivitet. alcohol denat, aqua, parfum, ethylhexyl methoxycinnamate, propylene glycol, d ethylamion hydroxybensoyl hexyl benzoate, methylparaben, linalool, limonene, butylphenyl methylpropional, alpha.isomethyl ionone, geraniol, citral, farnesol, citronellol, ci 15985/yellow 6, ci 19140/yellow 5, ci 60730/ext. violet 2, ci 14700/red 4, cl 42090/blue 1.
Ingredienser
Artnr: B027565
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Kérastase
Midlertidig utsolgt
510 kr
005 Beige Ivoire 010 Beige Porcelaine
647 kr Veil. pris 684 kr
Selling fast
300ml Refill Pouch (946ml)
168 kr
Selling fast
5 ml 3 ml
Sweed Beauty
Midlertidig utsolgt
519 kr Veil. pris 524 kr
Selling fast
Deep Blue Graphit
RefectoCil
75 kr
Steng