Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup
Limited Offer

Four Reasons Four Reasons Original Scalp Refreshing Conditioner (250ml)

170 kr / 156 kr
179 kr Veil. pris (-13%)
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Scalp Refreshing Conditioner er en forfriskende balsam som gir næring samtidig som den styrker håret og gjør det skinnende, mykt og fleksibelt. Balsamen er spesielt egnet for behandling av fet hodebunn, fet flass og urenheter i hodebunnen eller når du ønsker å skape en forfriskende, kjølig følelse i hodebunnen. Beriket med tea tree olje som fukter og hjelper mot kløe og en flasset hodebunn og mentol som frisker opp hodebunnen samtidig som den etterlater en kjølig følelse. Balsamen er vegansk og har en frisk duft av urter og sitron.

Les merLes mindre
Størrelse: 250ml
Informasjon

Unngå kontakt med øynene. Ved kontakt, skyll umiddelbart med rent, varmt vann.

Four Reasons, Salomonkatu 17 A, 00100 Helsinki, Finland, www.fourreasons.com
Bruk
Ingredienser
Artnr: B070177

Beautiful Combinations

-50%
128 kr 256 kr (-50%)
-50%
51 kr 102 kr (-50%)
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
NYX Professional Makeup
159 kr Veil. pris 170 kr
Beautiful Price
Dark Brown Caramel
Anastasia Beverly Hills
255 kr Veil. pris 349 kr
Beautiful Price
138 kr Veil. pris 181 kr
Beautiful Price
392 kr Veil. pris 480 kr
Steng