Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Gi håret ditt pleien det fortjener – opptil 25% Gi håret ditt pleien det fortjener – opptil 25% Gi håret ditt pleien det fortjener – opptil 25% Gi håret ditt pleien det fortjener – opptil 25%
Kampanje

Lenoites Lenoites Heatless Curls in Mulberry Silk

399 kr / 360 kr
450 kr Veil. pris (-20%)
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Friskt hår i fokus

HeatlessWaves er designet for å skape vakre bølger helt uten varme, og er laget av morbærsilke. En krølltang skader, brenner og sliter håret. HeatlessWaves gir deg vakre, runde, jevne bølger samtidig som du bevarer det fine håret ditt.

Hva skiller HeatlessWaves fra en bølgetang?

HeatlessWaves er helt varmefri og brukes med fordel på vått hår. Den skader ikke håret, og gir deg vakre bølger uten å brenne eller slite håret. En bølgetang brukes med høy varme og på tørt hår. Det er to ulike produkter som gir lignende resultater.

Produktdetaljer

•Stoff: 100 % Silke, 22 momme

•Farge: Golden Sand

•Patentert: Innenfor EU

•Størrelse: 95 cm lang, 3 cm i diameter

•Medfølgende tilbehør: 1 hårklemme samt 2 stk stoffhårstrikker i sateng

•Produksjonen er utført under godkjente forhol

Les merLes mindre
Informasjon
Bruk
Ingredienser
Artnr: B078481
Andre kjøpte også
-50%
Selling fast
50 kr 100 kr (-50%)
Selling fast
300ml Refill Pouch (946ml)
169 kr Veil. pris 211 kr
Beautiful Price
Selling fast
2 ml 1 ml
330 kr Veil. pris 449 kr
Selling fast
Deep Blue Graphit
RefectoCil
69 kr
Gave
Selling fast
230 kr Veil. pris 315 kr
5 ml 3 ml
Sweed Beauty
495 kr
Steng