Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup
Final Few

Marc Jacobs Marc Jacobs Daisy Pop EdT (50 ml)

859 kr / 715 kr
1 100 kr Veil. pris (-35%)
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Denne favoritten er på tilbud og forlater snart sortimentet vårt. Sørg for å sikre deg den før det er for sent.

Smaksrik. Lys. Uventet. Vi presenterer Marc Jacobs Daisy Pop Eau de Toilette for kvinner. Fordyp deg i Marc Jacobs' fargerike verden med merkets hittil mest fasjonable duftkreasjoner i begrenset opplag. Marc Jacobs Daisy Pop Eau de Toilette for kvinner har en sprudlende symfoni av grapefrukt, delikat balansert av eteriske noter av yuzu og fiolettblad. I hjertet blandes hint av jasmin med friske kumquat- og fiolettblomster, før de jordnære moskus- og treaktige undertoner av varm pampeltre og beroligende vanilje danner grunnlaget. Notene danser sammen og skaper en ekstraordinær kombinasjon av uventede sitrusaromaer som gnistrer. Denne overraskende fruktige og samtidig blomstrende duftbuketten i en mattrosa flakon i begrenset opplag er inspirert av fargeblokkene og de karakteristiske teksturene i Marc Jacobs' motekolleksjoner. De iøynefallende og lekne flaskene er helt i matt rosa med innslag av lilla, grønt og rødt som gir korkene en overraskende vri!

Les merLes mindre
Størrelse: 50 ml
Informasjon
Bruk
ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, GERANIOL, METHYL 2-OCTYNOATE.
Ingredienser
Artnr: B089573
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
Selling fast
2 ml 1 ml
429 kr Veil. pris 449 kr
-50%
Selling fast
51 kr 102 kr (-50%)
-49%
Selling fast
36 kr 71 kr (-49%)
Beautiful Price
Selling fast
30 ml 50 ml
633 kr Veil. pris 845 kr
Selling fast
Shiseido
386 kr Veil. pris 515 kr
Selling fast
Blue Black Brown
RefectoCil
71 kr
Steng