Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
LAGERTØMMING – Gjør beautykupp med opptil 80% LAGERTØMMING – Gjør beautykupp med opptil 80% LAGERTØMMING – Gjør beautykupp med opptil 80% LAGERTØMMING – Gjør beautykupp med opptil 80%
Beautiful Price

Mixsoon Mixsoon Bifida Ferment Essence (100 ml)

284 kr
396 kr Veil. pris
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Bifida Ferment Essence hjelper til med å transportere aktive ingredienser til de dype lagene i huden, styrker hudens beskyttende lag og øker hudens elastisitet. Essensen fremskynder gjenoppbyggingen av hudbarrieren som er skadet av ytre stimuli, gjør huden mer elastisk og balansert og reduserer risikoen for kviser og rødhet. Den mikrobielle nedbrytningen av de aktive ingrediensene øker opptaket av proteiner, probiotika og vitaminer, noe som etterlater huden dypt næret og fuktet.

Les merLes mindre
Størrelse: 100 ml
Informasjon

Kun til utvortes bruk. Hvis bruk av produktet forårsaker hudreaksjoner, må du slutte å bruke produktet og oppsøke lege. Ta forholdsregler ved oppbevaring og håndtering. Må ikke brukes på skadede områder.

NEMO GmbH Mergenthalerallee, 77, 65760 Eschborn Germany, [email protected]

Bruk
WATER, BUTYLENE GLYCOL, BIFIDA FERMENT EXTRACT,GLYCERIN
Ingredienser
Artnr: B090426
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
Selling fast
15 ml 30 ml
127 kr Veil. pris 160 kr
-80%
Selling fast
80 kr 397 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
70 kr 348 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
90 kr 447 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
80 kr 397 kr (-80%)
-80%
Selling fast
Re-Born Hairsolution
70 kr 348 kr (-80%)
Steng