Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup Fyll opp sminkepungen – opptil 30% på makeup
Kampanje

RMS Beauty RMS Beauty Skin2Skin Foundation Brush

486 kr / 328 kr
560 kr Veil. pris (-41%)
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Denne børsten har et unikt design med tett bust i ulike lengder for en rask og jevn påføring av UnCover Up. Skin2skin Foundation Brush har hår som er tettere nederste og sparsere ytterst som følger hudens varierende struktur for et jevnt resultat. Børstens unike hår gjør at foundation effektivt blandes inn i huden ved at den "presser" fargen på huden i stedet for å dra den over overflaten. Denne børsten dekker porene uten å etterlate børstespor. Børsten er laget av syntetisk fiber av høyeste kvalitet og er fri for dyrehår og er derfor helt vegan.

Les merLes mindre
Informasjon
RMS Beauty, 1460 Tobias Gadson Blvd, Suite 140, Charleston, SC 29407, USA, [email protected]
Bruk
Ingredienser
Artnr: B020454

Beautiful Combinations

Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
Selling fast
2 ml 1 ml
429 kr Veil. pris 449 kr
Selling fast
Shiseido
386 kr Veil. pris 515 kr
19% Rabatt
Selling fast
30 ml 50 ml
511 kr Veil. pris 845 kr
Selling fast
299 kr Veil. pris 360 kr
Selling fast
Brown Light Brown
RefectoCil
71 kr
-50%
Selling fast
51 kr 102 kr (-50%)
Steng