Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
(Moving Days) - 25% på din bestilling med kode MOVE25 (Moving Days) - 25% på din bestilling med kode MOVE25 (Moving Days) - 25% på din bestilling med kode MOVE25 (Moving Days) - 25% på din bestilling med kode MOVE25
Beautiful Price

St. Tropez St.Tropez Self Tan Berry Sorbet Bronzing Mousse (200 ml)

481 kr
546 kr Veil. pris
Fri frakt over 499 kr Akkurat nå lengre leveringstid enn normalt
Merkingen "Beautiful Price" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Beautiful Price er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

Vår ikoniske 10-dagers Self Tan Classic Bronzing Mousse med en uimotståelig duft av bærsorbet. Vår bestselgende bronzer med en fristende duft av friske bær og en lett duft av rose og varm vanilje. Inneholder vitamin E og bringebærekstrakt for langvarig fuktighet og en sunn glød. Enkel å påføre for en naturlig gyllenbrun hudtone som holder i opptil 10 dager. 100 % vegansk.

Les merLes mindre
Størrelse: 200 ml
Informasjon

Test på et lite hudområde 24 timer før bruk. Må ikke brukes på skadet, irritert eller sensitiv hud. Ikke bruk produktet i øyekanten. Hvis du får i øynene, skyll grundig med vann. Unngå kontakt med leppene. Inneholder ikke solkrem og beskytter ikke mot solen.

St.Tropez. Responsible person EU: PZ Cussons (EUROPE) LTD, ‘C’, Ardilaun Ct., 112-114 St Stephens Green, dublin D02 TD28, Eire, Ireland. [email protected]
Bruk
Ingredienser
Artnr: B081969
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Beautiful Price
Anastasia Beverly Hills
299 kr
369 kr Veil. pris 375 kr
Kérastase
Midlertidig utsolgt
715 kr
Redken
Midlertidig utsolgt
400 kr
400 kr
Steng