Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Oppdag nye hårpleiefavoritter – akkurat nå opptil 25 %

Great Deal

SUSANNE KAUFMANN Susanne Kaufmann Ectoin Repair Serum (30 ml)

1 475 kr
1 475 kr Veil. pris
Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

Gjenopprett hudens motstandskraft med dette avanserte reparasjonsserumet. Den lette, men intenst gjenoppbyggende formelen er fylt med ectoin, en kraftfull aminosyre med enestående, klinisk dokumentert effekt som fremmer reparasjon av hudbarrieren og balanserer hudens mikrobiom, og plantebasert Q10 som er kjent for å beskytte huden mot miljømessige aggressorer og redusere forekomsten av fine linjer og rynker, og den lette, men intenst gjenoppbyggende formelen beroliger huden umiddelbart og etterlater en hud som ser sunnere ut over tid.  

Serumet passer for alle hudtyper og er den perfekte motgift mot stresset hud i bylivet. Serumet inneholder også ekstrakt av solbærknopper og stokkrosekstrakt, som er kjent for å bidra til å forbedre hudens elastisitet, lilla alger som bidrar til å redusere rødhet, og en blanding av botaniske ekstrakter fra Alpene som gir næring til huden og støtter hudens naturlige regenereringsprosess

Les merLes mindre
Størrelse: 30 ml
Informasjon

Påfør noen dråper på fuktig hud i ansiktet, på halsen og dekolletéen hver morgen og kveld etter rens.

Susanne Kaufmann, Brugg 35, 6870 Bezau, Österrike, [email protected]
Bruk
aqua/water/eau, pentylene glycol, alcohol, ectoin, glycerin, ribes nigrum (black currant) bud extract, plankton extract, ubiquinone, althaea rosea (hollyhock) flower extract, leontopodium alpinum extract, rhododendron ferrugineum (alpine rose) extract, gentiana lutea (gentian) root extract, galactoarabinan, lecithin, propanediol, sodium polyphosphate, xanthan gum, lactic acid, citric acid, tocopherol, levulinic acid, glyceryl caprylate, sodium benzoate, potassium sorbate, camphor, parfum (fragrance).
Ingredienser
Artnr: B093846
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Anastasia Beverly Hills
243 kr Veil. pris 319 kr (-24%)
Selling fast
379 kr Veil. pris 495 kr (-23%)
Great Deal
250ml 500ml
Dermalogica
156 kr Veil. pris 180 kr (-13%)
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml 300ml
275 kr Veil. pris 344 kr (-20%)
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml 300ml
225 kr Veil. pris 316 kr (-29%)
Great Deal
Gave
Redken
465 kr Veil. pris 660 kr (-30%)
Steng
>