Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Gi huden din ny glød – opptil 25% på K-beauty Gi huden din ny glød – opptil 25% på K-beauty Gi huden din ny glød – opptil 25% på K-beauty Gi huden din ny glød – opptil 25% på K-beauty
16% Rabatt

Zarkoperfume Zarkoperfume Molécule No.8 (100ml)

1 024 kr / 856 kr
1 280 kr Veil. pris (-33%)
Kjøp
Fri frakt over 499 kr
Hold utkikk etter merkingen "Beautiful Price". Dette er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig prismatcher mot andre autoriserte forhandlere for å kunne tilby deg som kunde en rettferdig pris.

Molécule No8 ble født i et øyeblikks klarhet på en høststrand og har blitt utviklet i løpet av en periode på 14 måneder ved å vegre seg fra å spørre hva, hvorfor eller hvordan.

Oppdraget var ikke enkelt: Å fange essensen av menneskelig uskyld og skjønnhet i en duft, uansett hvordan man kom seg dit. Det fantes ingen handlingsplan. Det fantes ingen regler. Det var ukjent territorium.

Molécule No8 inneholder naturligvis ingredienser, men det som egentlig har blitt skapt, er forvandlingens kraft, skjønnhet i en tidlig soloppgang samt å høre et barn si “Jeg elsker deg”.

Toppnoter: Mandarin Organic Oil – og molekyler Hjertenoter: Tyrkiske Rose Absolute – og molekyler Basenoter: West Indian Organic Patchouli Olje – Svart Agerwood – og molekyler.

Les merLes mindre
Størrelse: 100ml
Informasjon

Kun til utvendig bruk. Brannfarlig.

ZP Group ApS, Saunte Bygade 46A st., Saunte, 3100 Hornbæk, Denmark, [email protected]
Bruk
Ingredienser
Artnr: B023718
Andre kjøpte også
Selling fast
Biotherm
Midlertidig utsolgt
295 kr Veil. pris 358 kr
21% Rabatt
Selling fast
Shiseido
303 kr Veil. pris 515 kr
Selling fast
252 kr Veil. pris 369 kr
20% Rabatt
Selling fast
2 ml 1 ml
319 kr Veil. pris 449 kr
20% Rabatt
441 kr Veil. pris 640 kr
Selling fast
51 kr 101 kr (-50%)
Steng