Relief Sun er en lett og kremet økologisk solkrem som føles behagelig på huden. Selv om du smører på en stor mengde flere ganger, er den ikke klissete, men gir en fuktig finish som en lett fuktighetskrem. Den inneholder 30 % risekstrakt og fermenterte ekstrakter fra korn, og gir huden fuktighet og næring.
Brukes under det siste trinnet i en hudpleierutine; ta en passende mengde og påfør den på områdene som er utsatt for UV-stråling.
4.8Basert på 4 anmeldelser
575%
425%
30%
20%
10%
2024-07-08
Helt grei fin konsistens
Nina Sabrari
2024-06-17
Nice product for a good price, feels nice on skin just makes my face look too oily.
Nikol Belehradova
2023-06-06
Super fornøyd med denne. Bruker den som en dagkrem. Trekker raskt inn og etterlater ingen hvit hinne. Gir godt med fuktighet.Svak duft , men forsvinner fort. Kommer desidert til å kjøpe denne igjen.
Ann-Kristin
2023-06-06
Nydelig solkrem som smelter inn i huden, etterlater ingen white cast! Fuktighetsgivende og lett på huden, perfekt til daglig bruk!