Vinopure Purifying Gel Cleanser er en rensende gel og det perfekte første trinnet i hudpleierutinen din for å bekjempe urenheter og kviser. Den renser, trekker sammen porene og reduserer overflødig talg uten å tørke ut – for ren, frisk og strålende hud. Rensegelen passer til akneutsatt hud med urenheter, store porer, hudormer og glans. Beriket med naturlig salisylsyre, organisk druevann, polyfenol og fuktighetsgivende aloe vera, har formelen en behagelig geltekstur. Ikke-komedogen og dermatologisk testet. 99% av ingrediensene er av naturlig opprinnelse.
• Reduserer urenheter, forstørrede porer og hudormer
• Fukter og renser
• Egnet for akne-utsatt hud
• Vegansk formel
96 % opplevde at huden ble klarere*
*Klinisk test. % refererer til tilfredshet. 24 frivillige, 28 dager.
• Reduserer urenheter, forstørrede porer og hudormer
• Fukter og renser
• Egnet for akne-utsatt hud
• Vegansk formel
96 % opplevde at huden ble klarere*
*Klinisk test. % refererer til tilfredshet. 24 frivillige, 28 dager.
Artikkelnummer: 112552
5Basert på 6 anmeldelser
- 2026-04-08
Jeg har fet hud, og denne rensen fungerer veldig bra på huden min. Jeg føler at den renser huden grundig. Kommer til å kjøpe den igjen.
- 2026-03-01
Kjøpte den på anbefaling fra en venn, har brukt den i en uke nå, og resultatene er fantastiske! Den har redusert hudirritasjon, gir en fin glød etter bruk fordi den er veldig fuktighetsgivende og ikke tørker ut huden (slik noen rensemidler kan gjøre) og reduserer synligheten av porene. Jeg er veldig fornøyd og anbefaler den på det sterkeste for akneutsatt hud! Definitivt mitt nye favoritthudpleieprodukt :)
- 2025-08-21
Dette produktet hjalp meg med aknene mine :)
- 2025-08-15
Beste beste beste rensemiddel Jeg føler meg så ren innerst inne etter å ha brukt denne
- 2025-06-21
- 2025-06-09

