En duft inspirert av naturens deilige, grønne epler og deres velduftende vårblomster som sprer seg i den skarpe luften. Oppdag Clean Classic Apple Blossom, en fruktig og blomsterduftende parfyme fra Clean.
• Eau de Parfum fra Clean
• Blomstrende og fruktig duft med hint av grønne epler
• Perfekt hverdagsduft
• Vegansk
Clean Classic Apple Blossom åpner med saftige noter av eple, pære og grapefrukt som gir denne parfymen sin vanedannende og særegne personlighet. I hjertet er det lette blomsternoter som møtes av en base av rent ravtre og musk, som tilfører en mykhet som sitter igjen på huden. Alle dufter fra Clean kan legges lagvis, det vil si at du kombinerer to eller flere parfymer for å skape en unik duft. Apple Blossom EdP passer spesielt godt sammen med Rain EdP.
Duftnoter
Topp: Eple, pære, grapefrukt
Hjerte: Peon, fresia, vannaktig sjasmin
Base: Orcanox (naturlig musk), ravtre, moskusvann
Artikkelnummer: 112333
Kategorier:
- 2025-09-19
En frisk og lett hverdagsduft
- 2025-05-28
Beste parfymen fra Clean, duften er himmelsk!
- 2025-05-08
Lukter veldig friskt og godt i starten, men forsvinner dessverre raskt.
- 2024-12-08
Veldig fornøyd, som jeg forventet.
- 2024-06-12
Det luktet desinfeksjonsmiddel.
- 2023-12-13
Produkt som avbildet, herlig duft
- 2023-07-19
Jada, det lukter grønne epler en liten stund, men veldig kjemisk når det tørker inn, lukter det mer som en maskulin duft.
- 2023-03-09
Elsker Clean, og nå har den beste duften kommet!! Nydelig duft! Frisk og sunn duft som får deg til å lengte etter vår og sommer.
- 2026-05-03
- 2026-03-21
