-10%

JEAN PAUL GAULTIER Classique EdT 50 ml, Body Lotion 200 ml - 250 ml

Dette elegante gavesettet inneholder den ikoniske duften Classique i kombinasjon med en matchende kroppslotion for en komplett velværeopplevelse. Settet er skapt for kvinnen som ønsker en dypere og mer holdbar duft som etterlater huden fløyelsmyk og velduftende gjennom hele dagen.

Hva inneholder settet?

Settet forener Jean Paul Gaultiers mest kjente duftnoter i en sofistikert presentasjon som oser av feminin eleganse. Du får en Eau de Toilette i den karakteristiske silhuettflasken og en generøs bodylotion som gir huden rikelig med fukt. Kroppslotionen har en lett tekstur som raskt trekker inn i huden uten å virke klissete, noe som gjør den til en ideell base før du påfører parfymen. Ved å bruke begge produktene sammen forsterkes duftinntrykket, og de varme notene av vanilje og pudret rose får utvikle seg optimalt på huden.

Passer for

Alle hudtyper · Gave · Dag & kveld · Elegante anledninger · Høst & vinter

Hva gjør den unik?

  • Inneholder den tidløse Classique-duften som er et symbol på feminin styrke og eleganse
  • Kombinasjonen av EdT og bodylotion gir en mer intens og langvarig duftopplevelse
  • Kroppslotionen pleier huden og gjør den silkemyk med et subtilt hint av Classique-noter
  • Leveres i en stilren gaveeske som gjør den til en perfekt oppmerksomhet til en du er glad i

Vanlige spørsmål

Hvordan dufter Jean Paul Gaultier Classique?
Classique er en varm og pudret duft med en tydelig karakter av rosa roser, søt vanilje og krydret ingefær. Den oppleves som feminin og forførende med en klassisk eleganse som passer like godt til hverdags som til fest.

Hvem passer Jean Paul Gaultier Classique gavesett som gave til?
Dette settet er et utmerket valg for kvinner som setter pris på blomsterdufter med en varm og sofistikert base. Den luksuriøse presentasjonen gjør det til en populær gave til bursdager eller andre spesielle anledninger.

Størrelse: 250 ml

Artikkelnummer: C1051-7378