Kanebo Sensai Silky Purifying Silk Peeling Powder er en skummende, veldig mild peeling uten friksjon som lindrer og fukter, mens den foredler hudteksturen. Etterlater en fuktig følelse i huden etter skylling. Kanebo Sensai Silky Purifying Silk Peeling Powder er egnet for alle hudtyper. Bruk Kanebo Sensai Silky Purifying Silk Peeling Powder på kvelden en til tre ganger i uken i stedet for en annen såpe. Arbeid opp et skum med tre spiseskjeer lunkent vann. Stryk over fuktig hud med sirkelbevegelser. Konsentrer Kanebo Sensai Silky Purifying Silk Peeling Powder i områder med behov. Skyll deretter med lunkent vann.
Fantastisk produkt! Etterlater huden ren og silkemyk.
Nora K
2026-02-06
Luksuriøs, behagelig å ha på seg og rikelig.
Leena M
2025-11-27
«Eksfolierer» skånsomt. Bra produkt. Litt «strammende» følelse etter bruk, men forsiktig fuktighetsgivende effekt hjelper.
Minna
2025-10-18
Fantastisk! Så lett på huden, men likevel så rensende. Føles så fransk!
Louise
2025-07-06
Huden blir grundig ren. Varer lenge.
Louise
2024-06-06
Produktet er nesten som forventet! Stor ros til dere for rask levering.
Ulla-britt Nilsson
2021-09-21
Flott produkt for en kort tur, tar liten plass og kan tas med på fly. Den vil vare i noen dager som ren rengjøring. Jeg kjøpte opprinnelig et lite prøveglass av denne, og da det gikk tomt, kjøpte jeg en full størrelse flaske. Nydelig duft og mildt skum. Varig.
Anna
2020-05-14
Når du først har brukt denne peelingen, kan du ikke slutte. Det er som å skrelle bort et usynlig lag, og huden din får nytt liv og glans! Wow!
Ida
2019-12-08
Anbefaler dette produktet Bra for sensitiv hud Huden blir ren, myk og glatt
Rose-Marie B.
2019-11-10
Jeg har bare prøvd det, men ut fra det å dømme har jeg brukt bedre enzympeelinger i pulverform. Men selve typen peeling er bra for alle hudtyper.