LH cosmetics Infinity Filter Unfocus - 9 g
Dette mikrofine og mineralbaserte løspudderet fungerer som et usynlig filter for huden din. Den fjærlette formelen visker ut ujevnheter og fikserer sminken med en naturlig glød som aldri føles tørr eller tung.
Hvordan ser det ut?
Pudderet har en myk brun tone som smelter sømløst inn i huden uten å etterlate en kakete følelse. Den veganske sammansetningen skaper en matt finish med mykt fokus, samtidig som den bevarer hudens naturlige utstråling og glød. Den føles luftig og behagelig på ansiktet, enten du bruker den over foundation for et holdbart resultat eller direkte på bar hud for en lett utjevnende effekt. Resultatet er en jevnere hudyta som ser naturlig og feilfri ut hele dagen.
Passer for
Alle hudtyper · Fiksering & finish · Hverdag · Strålende hud
Hva gjør den unik?
- Prisvinnende formula som gir en umiddelbar "blurret" effekt på huden
- Mikrofine mineraler som reduserer glans uten at huden mister sin naturlige glød
- Gjenoppfuktende egenskaper som sørger for at pudret sitter behagelig uten å tørke ut huden
- Helt vegansk innhold som tar hensyn til både huden og miljøet
Artikkelnummer: 196285
Kategorier:
- 2026-08-12
Fantastisk produkt. Passer godt inn i huden.
- 2025-08-06
Veldig fin knopp som ikke setter seg i rynker, men visker ut alt.
- 2024-11-22
Absolutt et bra pudder, ikke noe ekstraordinært, men det gjør jobben sin og har en fin uskarphetseffekt.
- 2024-10-21
Jeg har ikke hatt tid til å bruke pudderet mye ennå, men det føles som et nydelig produkt som gir en fin «uskarp» overflate. Noe som er både pluss og minus med emballasjen er: + bra med et vribart «lokk» over pudderet slik at du kan lukke hullene i esken, dvs. pudderet faller ikke ut i lokket – lukkefunksjonen gjør at pudderet bare kommer ut halvveis i esken, noe som gjør det vanskeligere å få pudderet inn i børsten




