L'Oréal Paris Paradise Le Shadow Stick 270 Twillight Emeraude - 1,4 g
Dette er en kremet øyenskyggepenn som gir intens farge og definisjon med ett enkelt strøk. Den smidige formelen smelter mykt inn på øyelokket for en vektløs følelse som sitter sikkert gjennom hele dagen.
Hvordan ser den ut?
Den myke stiftformelen glir lett over huden og etterlater en jevn, høypigmentert finish uten å kladde. Nyansen Twillight Emeraude byr på et dypt skimmer som enkelt kan tones ut for en myk dagsminke eller bygges opp for en mer dramatisk kveldslook. Takket være den lette konsistensen føles øyenskyggen behagelig på øyelokket og holder seg på plass uten å legge seg i linjer.
Passer for
Alle hudtyper · Hverdag & fest · Rask påføring · Langvarig resultat
Hva gjør den unik?
- Gir rik og umiddelbar fargeintensitet med kun én påføring
- Vektløs og kremet formula som er behagelig å bære fra morgen til kveld
- Allsidig bruk som både øyenskygge og myk eyeliner
- Smittefri finish som er enkel å dushe ut med fingertuppene
Artikkelnummer: 198075
- 2026-06-10
Enkelt å påføre og god holdbarhet på produktet. Fin farge med litt shimmer som gir det lille ekstra. Anbefales!
- 2026-06-17
Superfin! Passer veldig bra til rouget og duggfrisk sminke siden den er litt rosa. Påfør på både øyelokk og brynsbein og få en utrolig glød.
- 2026-05-20
Fin farge og kremet konsistens. Varer godt hele dagen.
- 2025-12-26
Nydelig strikketøy i den beste hverdagsfargen. Veldig enkel å påføre og holder seg på plass så lenge du vil. Elsker det!
- 2025-10-23
Holdbarheten er utmerket, fargen er akkurat passe og det er akkurat passe mengde shimmer her.
- 2025-08-02
Vakker finish, varer godt på øyelokkene.
- 2026-05-02
- 2026-03-26
- 2026-02-01
- 2025-11-07





