Lumene Blur Longwear Powder Foundation SPF15 #1 - 10 g
Dette er en allsidig pudderfoundation som kombinerer dekkevnen til en foundation med den utjevnende effekten fra et pudder. Den skaper umiddelbart en jevn og fløyelsmyk base med en naturlig matt finish som holder hele dagen.
Hvordan ser den ut?
Pudderet har en lett tekstur som smelter sømløst inn i huden uten å føles tung eller tørr. Ved påføring viskes ujevnheter og fine linjer ut med en "blurring"-effekt, mens nordiske ingredienser som hjortron og hyaluronsyre sørger for at huden beholder sin naturlige fuktbalanse og strålende glød. Formulaen er vegansk og inneholder SPF 15, noe som gir en praktisk hverdagsbeskyttelse mot solens stråler. Du kan bruke den alene for en naturlig look, eller over din flytende foundation for ekstra dekkevne og fiksering.
Passer for
Alle hudtyper · Ujevn hudtone · Vardag & fest · Matt finish
Hva gjør den unik?
- 2-i-1 formula som fungerer både som dekkende foundation og fikserende pudder
- Inneholder nordiske hjortron og hyaluronsyre som pleier og gir huden glød
- Innebygd SPF 15 som beskytter ansiktet mot daglig soleksponering
- Vegansk formula i en praktisk forpakning laget av gjenvinnbare materialer
Artikkelnummer: 103743
- 2026-07-18
Elsker denne pudderfoundationen! Spesielt om sommeren når man vil ha noe lett på huden. Jevner ut og matter opp huden. Varer lenge selv på min fete hud! På bildet har jeg pudderet på med en børste (med den tilhørende pudderpuffen vil den være mer dekket) 3 timer før bildet.
- 2024-05-04
Akkurat riktig farge og den varer hele dagen
- 2024-04-25
Very good!
- 2024-01-21
Liker det godt
- 2026-01-11
- 2025-08-04
- 2025-06-16
- 2025-05-15


