NYX Professional Makeup Bare With Me Concealer Serum Sand 8 - 9,6 ml
Dette hybridproduktet kombinerer de pleiende egenskapene til et serum med den effektive dekkevnen til en concealer. Formelen gir huden en naturlig finish med strålende lyster samtidig som den tilfører fuktighet i opptil 24 timer.
Hvordan ser den ut?
Concealeren har en lett og kremet konsistens som smelter sømløst inn i huden uten å legge seg i fine linjer eller føles tung. Den beige fargen i nyansen Sand gir en jevn overflate med naturlig glød som effektivt dekker mørke ringer, rødhet og tørre partier. Den veganske formelen er beriket med tremellasvamp, cica og grønn te, noe som gjør at huden føles beroliget og fuktet gjennom hele dagen.
Passer for
Alle hudtyper · Mørke ringer · Ujevn hudtone · Daglig bruk
Hva gjør den unik?
- Kombinerer egenskapene til et pleiende serum med dekkevnen fra en concealer
- Inneholder beroligende cica, grønn te og fuktighetsgivende tremellasvamp
- Gir en vektløs følelse som kan bygges opp fra lett til middels dekning
- Vegansk og doftfri formel som passer både til ansikt og kropp
Artikkelnummer: 106484
- 2025-11-13
Denne concealeren gjør jobben, kjøper for 3. gang.
- 2026-07-26
Lysere i fargen enn forventet. God dekkevne, men ikke bedre enn noen annen concealer.
- 2026-07-23
Passer perfekt til huden min
- 2026-07-18
Veldig fornøyd! Andre gang jeg kjøper den
- 2026-05-21
Den gir god dekkevne uten å føles tung mot huden. Den blander seg også fint inn og fungerer veldig bra under øynene mine.
- 2026-04-06
Datteren min var fornøyd med den, den dekker godt.
- 2026-03-27
Tredje gang jeg har kjøpt denne, den kommer alltid til å være i sminken min!🌟 Jeg har veldig tørr hud rundt øynene, og dette er concealeren jeg har testet som har påført best. Hvis du vil ha høy dekkevne, er ikke dette det du leter etter, men det er nok for meg som stort sett vil jevne ut hudtonen min og dekke over rødhet rundt øyne og nese. Jeg bruker denne noen ganger over hele ansiktet i stedet for foundation på dager jeg ikke bruker mye sminke. Superfin concealer til en veldig god pris!!
- 2026-03-01
Superenkelt!
- 2026-02-18
Den er grei, men for meg med mørke ringer under øynene fungerer den dessverre ikke. Den var imidlertid lett å legge i lag og ble ikke klumpete. Jeg synes den var god å ha for en sminkefri look.
- 2026-01-30
Ikke den beste concealeren for meg. Har hørt gode ting om denne + elsker nyx skin tint så måtte prøve den, men ble litt skuffet. Fargen (Lys - 2) passer min bleke hud med kalde/nøytrale undertoner godt. Den gir også god dekkevne. Jeg synes imidlertid at den lett blir litt klumpete under øynene selv om jeg bruker primer og gjør hudforberedelser en time før sminke. Dessverre kommer jeg sannsynligvis ikke til å kjøpe den igjen, jeg har prøvd bedre concealere spesielt for under øynene, som også er der jeg bruker mest concealer. Jeg kommer ikke til å kjøpe den igjen. 🌸






